Küçük Salonlar için Dekorasyon Önerileri

Küçük bir salonunuz var ise doğru dekorasyon ile oldukça şık yapabilirsiniz.

0 293

Salon dekorasyonu yaparken salon eğer küçük ise buna uygun mobilya seçimi yapmak oldukça önemlidir. Öncelikle salonun ölçüsü alınmalıdır. Ve hayali olarak mobilyalar konumlandırılarak ihtiyaç duyulan mobilyanın ölçüsüne karar verilmelidir. Bu sayede ideal ölçüdeki mobilya bulunmuş olacaktır.

Mobilya mağazaları oldukça büyük ve geniştir. Mobilya mağazasında seçilen bir mobilya mağazada gözünüze küçük gelirken evdeki oturma odasında oldukça fazla yer kaplayabilmektedir. Bu nedenle ölçü konusu çok önemlidir.

Küçük Salonlar İçin Duvar Dekorasyonu

Salon dekorasyonu yaparken küçük salonlar için duvar dekorasyonu da hayati öneme sahiptir. Her duvar kaplayacağınız bir duvar kağıdı salonu olduğundan da daha dar gösterecektir.

Bunun yerine az deseni olan dekoratif duvar kağıdı seçerek sadece bir cephenin dekorasyonunu yapmak salonu hem şık hem de modern gösterebilmektedir. Duvar kağıdı seçiminde de ışığı güzel yansıtabilen açık renklerin hakim olduğu duvar kağıdı seçmek daha doğru bir tercih olacaktır.

Küçük salon dekorasyonlarında duvar kağıdı modellerinin oldukça çok alternatifi bulunmaktadır. Son zamanlarda fazlasıyla artan dekorasyon ilgisi il beraber duvar kağıtlarında da çok fazla model ve seçenek üretilmeye başlanmıştır. Bunlardan biri de 3D duvar kağıtlarıdır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.