2021 Erkek Modasında Ufak İpuçları

0 0

Erkek modası kapsamında oldukça şaşırtıcı olacak bir 2021 yılına delikanlı blog ile hazır olun. Tüm iddialı detayların, giyilmek için tamamen cesaret gerektiren güzel ve göz alıcı parçalar ile dolu bir sezon! Bu sezon için alışverişlerinizi tamamlamadan, bu yazıya bir göz atın!

Minimalist

Modanın bu yıl vazgeçilmezi, ‘az olan çoktur’ kurallı bir erkek modasında da bu dönem yerini alıyor. Düz kesimler, göze çarpmayacak olan renkler ve kişilerin tam bedenine oturan stiller 2021’in erkek modasında oldukça tercih ediliyor.

Çanta Detayı

2021 yılında, erkek stillerinde çantaları çok sık görüyoruz. Çapraz takılmış olan bel çantaları, askısı olan omuz çantaları ve valiz formunda olan büyük modellerin yanı sıra telefon taşımak amacı ile kullanılan boyun askıları ve öne çıkan aksesuarlar bu yılın modası. İster laptop taşımak amacı ile isterseniz de cüzdan, telefon ve bunun gibi eşyalarınızı koymak amacı ile bu sezonun modasını yakalamak için birden farklı modelde çanta mutlaka edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Pardösü

Jilet, klasik gibi kesime sahip, kişinin vücudu üzerinde tam oturan ve kesinlikle bir İngiliz klasiği olarak anılan trençkotlar hala bu yılın vazgeçilmezi. Ama bu trençkotlara yepyeni bir form getirmiş olan, 90’larda ki pardösülerine gönderme yapan modellerden en az birini 2021’de mutlaka edinmelisiniz. Bu tarza uyum sağlayarak modayı yakalamak tamamen sizin elinizde!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.